Nodarbības

Streičing

Ķermeņa regulāra stiepšana ir tikpat svarīga kā jebkura cita fiziskā aktivitāte. Stresa ietekmē mūsu muskuļi atrodas pastāvīgā spriedzē (hipertonusā), ierobežojot vai pat nosprostojot normālu asins un limfas cirkulāciju. Stiepjoties muskuļi ne tikai atslābinās, bet arī palielinās tonuss, kas ir pretēji spriedzei, tādējādi vairāk tos apasiņojot. Tā rezultātā uzlabojas arī sirds muskuļu, galvas smadzeņu, kā arī citu iekšējo orgānu apgāde ar asinīm. Visas ķermeņa šūnas, bet, galvenokārt, smadzenes, saņem vairāk skābekli, tādējādi uzlabojoties vielmaiņas procesiem. Visbeidzot, galvenā strečinga priekšrocība: statiskā stiepšanās ļauj saglabāt atslābināšanos un kontrolēt elpošanu. Stiepšanās vingrojumi – tas ir īpašs darbs ar enerģiju, kas ir pamatā austrumu praksēs – jogā, taichi, ušu, cigun u.c.. Turklāt, jūsu ķermenis kļus elastīgs, atgūs līdzsvaru un prāts atbrīvosies no ikdienas stresa!Stretčinga nodarbības jebkuram sagatavotības līmenim.

 

Pole dance

Pole fitness nodarbības tevī attīstīs SPĒKU, LOKANĪBU, VEIKLĪBU, IZTURĪBU, GRĀCIJU. Palīdzēs atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, uzlabos tavu stāju un pašapziņu. Tāpat, tā ir lieliska pret stresa terapija, cīņā ar ikdienā uzkrāto spriedzi. Studijā ir paredzētas Pole fitnesa un Stretchinga nodarbības. Treniņi paredzēti gan iesācējām, gan sporta entuziastēm. Slodze un intensitāte tiek pielāgota katram individuāli un šis sporta veids var būt tavs arī tad, ja ar fitnesu līdz šim esi bijusi uz “Jūs”. Viens no Pole fitnesa lielajiem plusiem ir akrobātisko triku pārbagātība, kas garantē jaunus un jaunus izaicinājumus.

 

Pole kids

Sporta novirziens «pole» ar lieliem soļiem iegūst popularitāti, kā oriģināls un efektīvā veidā bērnu fiziskās sagatavotības treniņš. Kurā ietilpst-horeogrāfija, vingrošana, atlētika, akrobātika…Ieguvumi un vingrinājumi uz pilona:Veido spēcīgu balsta un kustību sistēmas stabilitāti, Attīsta un stiprina elpošanas sistēmu, Estētikas izglītība, Akrobātikskās vingrošanas attīstība. Apmeklējot grupas Pole bērniem,tie uz pilona mācās pirmos pamaelementu principus. Piemērots katrai vecuma grupai. Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērns ir vesels, iemācās kontroli pār savu ķermeni un varētu pilnvērtīgi attīstīties.

 

Fitnesa nodarbības DANCING & TONiGHT un Cardio HIIT

Plaša fitnesa programma lokanības un plastikas attīstīšanai, fitnesa nodarbības, aerobikas nodarbības, lieliskas formas uzturēšanai, programmas organisma nostiprināšanai un ideālas figūras izveidošana. Mēs praktizējam individuālu pieeju katram mūsu klientam.

 

Cardio HIIT

Augstas intensitātes intervālu treniņā apvienoti spēka un kardio vingrinājumi intervālu formā ar aktīvās/pasīvās atpūtas starplaikiem, nodarbinot visas muskuļu grupas un organisma funkcionālās sistēmas. Šāda veida treniņš uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, aktivizē vielmaiņu, kā arī tonizē visu ķermeņa muskulatūru

 

DANCING & TONiGHT

Vidējas intensitātes deju aerobikas nodarbība, kas paredzēta spēka un izturības attīstīšanai, muskulatūras tonizēšanai un problemātisko zonu stiprināšanai. Tas viss kombinācijā ar deju fitnesa elementiem. Dancing & tonight iedvesmota deju fitnesa nodarbība, kas apvieno dažādus dejas paveidus dinamiskā, aizraujošā un efektīvā treniņā. Augsts enerģijas patēriņa līmenis, kam nav vajadzīgas nedz priekšzināšanas, nedz deju partneris, ir piemērota ikvienai!

 

Aerial Silk

Akrobatika vai  dejas uz zīda  lentam .Pilnīgi unikāls deju virziens kura harmoniski apvienojoti horeogrāfija ar  akrobātiskiem elementiem.